Ο Σύλλογος Μουσικών Βορείου Ελλάδος στηρίζει την διαδήλωση που διοργανώνει ο Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος την Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και θα συμμετέχει σε αυτή με αντιπροσωπεία του.
Συμμετοχή του ΣΜΒΕ στην διαδήλωση της 21ης Σεπτεμβρίου
![](https://smve.gr/wp-content/uploads/2020/05/smve_logo_900x470.jpg)
Ο Σύλλογος Μουσικών Βορείου Ελλάδος στηρίζει την διαδήλωση που διοργανώνει ο Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος την Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου και θα συμμετέχει σε αυτή με αντιπροσωπεία του.